Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Враца. Майка излиза на балкона и се провиква: - Свиленеее! Момчето поглежда и отвръща: - Студено ли ми е? - Не! Гладен си!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Полицаи
- Скъпа, къде са чистачките на колата? - Махнах ги, мили, защото полицаите непрекъснато поставят разни смешни бележки зад тях.
Полицаи
03.10.2017
4,259 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Аз имам на корема плочки . - Аз пък имам изолация . - То при теб е май цялостно саниране по евро стандарта.
Възрастна жена се качва в автобус. Няма свободни места и никой не й отстъпва. Тя се приближава към девойка и казва: -Момиче, може ли да ми освободиш местото, болят ме краката и не мога да стоя права... -А ти, бабо, като беше на моите години отстъпвала ли си? -Да, ние винаги бяхме учтиви, отстъпвахме си мястото и пътувахме прави... -Е те затова сега те болят краката на стари години!
Двама си говорят: - Вчера се прибирам, а цялата ми риза в червило... - Жената, сигурно много е крещяла? - И още как! Цялата вечер крещеше: " Искам и аз такова червило!!"
Стандартна ситуация - съпруг се връща от командировка, съпругата е с любовник. Любовникът е на терасата. Мисли: "Какво да правя - да бях мушица, да не се забелязвам??" Глас свише: Дръпни си х** и ще станеш. Така и направил младия любовник. И наистина се првърнал в мушица. Не му стига обаче и си казва: "Ех, сега да можех и да излетя оттук!" Отново гласът свише: "Дръпни си *** още веднъж и ще излетиш!" Така и станало - излетял от терасата и кацнал на тротоара. И пак мисли: "Сега ако можех да се превърна отново в човек.." Дръпнал ГО! Гласът свише мълчи! Дръпнал отново! Гласът отново мълчи! Дърпа! Мълчание! Дърпа по-настървено! И тук гласът проговорил: - Млади човече, не стига че спите по време на моята лекция, ами и онанирате...
Две капки вода се карали коя е по мокра...