Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Деца, какво ви хареса най-много в музея? - Падането на разпоредителката по стълбите!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Защо английските породи кучета са най-умните? Защото англичаните не обсъждат политика, религия, готварство, проблеми с бизнеса и жените с никой, освен с кучетата си.
Разни
03.10.2017
1,580 прегледа
Следващ →
Още вицове
Спират един кораб за митническа проверка... Качва се митничаря и пита капитана на кораба: - Наркотици? - Да, ето, два килограма чист кокаин - отговаря капитана и показва пакет ... Митничаря (учудено): - А оръжие? - Да - ето два калашника и един "Макаров" ... Митничарят (ядосан): - Ами валута? - Разбира се - отговаря капитана и вади едно куфарче долари. Митничарят (шашнат): - И всичко това е ваше? - Не - казва капитана - това е ваше, моето е в трюма ...
Журналист интервюира овчар: — По колко килограма вълна дават овцете ви? — Кои – черните или белите? — Черните. — По два килограма. — А белите? — И те по два килограма. — А колко мляко дават? — Черните или белите? — Ами черните… — По два литра. — А белите? — И те по два литра. Журналистът е вече съвсем объркан: — Добре де, защо все питате – черните ли, белите ли… — Ами виж сега, черните овце са мои… — Така, добре… А белите? — И те са мои.
Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита: „Защо плачеш, малкия?“ — „Загубих се… “ – отговаря му то. „Искаш ли да те заведа при майка ти?“ – пита го човекът. — „Не искам!“ — „Защо не искаш? – пита го чичкото. — „Защото ме бие!“ – отговаря детенцето. — „Тогава да те заведа при баща ти?“ — „И при него не искам. И той ме бие!“ — „Е къде тогава да те заведа?“ учудил се човекът. — „Заведи ме във ФК Левски – те не бият!“ казало момченцето.
Рай за девойките - когато косите не цъфтят, калориите отиват в циците. И пълен шкаф с обувки.
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва: — А, ето я табелата. Завий сега на дясно! — Ааа, аз вече на табели не вярвам! – отговорил другият борец – Вчера гледам на една табела пише „Жени“. Влизам, гледам, а то… тоалетна!