Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сесия в Техическия университет. Изпит по Съпротивление на матриалите. На една студентка и се пада въпрос за опън и натиск. След определено време изпитващият я вика по следния начин: - Колежката, която беше за опън и натиск моля нека заповяда!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Всичко така ли се случи, както описва обвинението? - Не...но и тяхната версия заслужава внимание...
Разни
03.10.2017
1,417 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сред мутрите тръгнала нова мода - да си украсяват аквариумите в стил "Титаник". Срещат се трима и започват да се хвалят, кой има по-добър аквариум. Тръгват на проверка. Отиват в дома на първия. На цялата стена - аквариум. В него плуват риби, а по дъното се търкалят разни предмети - лъжици, чаши и др. - Всичко е оригинал. От Лондон си ги купих, от аукцион за предмети от Титаник. - хвали се мутрата. Вторият казва: - Гола вода си брат. Давайте да вървим у нас! Отиват. Една огромна стая е направена на аквариум, плуват всякакви риби, а на дъното стърчи борда на Титаник. - Точно копие! Поръчах си го в студиото, дето са правили копието за филма "Титаник"! Третият казва: - Пичове, пълна мизерия сте! Да вървим у дома да видите аз какво съм направил! Отиват те и виждат следната картина: В басейна плуват ледени късове, нито една риба не плува, затова пък на дъното лежи замръзнал Леонардо ди Каприо...
Живеела си една девойка... 70-годишна... ама сама си била виновна.
Нова година - това е нова надежда да ни се промени живота към по-добро, не правейки нищо за това.
Ако на блондинка се откъсне главата, после още три дни ще тича по моловете.
До българските медии: Всички вие съобщихте как Бойко Борисов за 19 минути е спестил 17 милиона само от една сделка... Тогава защо губите време за милиарди на този човек?! Нима не искате за ден-два да изчезне дефицита в бюджета? Всяка седмица вие му отнемате време за стотици милиони! Засрамете се! А ако го оставите за година на спокойствие, то световния глад ще бъде елиминиран...Имайте съвест!