Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не се задоволявай да бъдеш дим, като можеш да бъдеш огън.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Полицаи
Късно вечерта. На вратата се звъни. - Кой е? - Отворете, полиция! - Няма никой вкъщи! - А кой говори? - Причуло ви се е. - А защо прозорците светят? - Ей сега ще изгася.
Полицаи
03.10.2017
4,105 прегледа
Следващ →
Още вицове
Немец, италианец и американц седят в бара. Немцът с гордост казва: - Моята жена за 7 секунди набира от 0 до 100. - Как така? - пита италианцът. - Купил съм й "Порше". - Ааа, това е нещи, моята набира от 0 до 100 за 5 секунди, - Как успява? - Ами купил съм й "Ферари" Тогава се обадил и американца: - А моята набира от 0 до 100 за 2 секунди. - Невероятно! Какво си й купил? - Кантар.
Седят в бара двама, пият си и си приказват. По някое време, вече пийнали, единия пита: - Ако излеза на улицата и предлагам на случайни жени 1000 лева за да спят с мен, колко ще се съгласят? - Към 40 процента, - казва другия - Защо така мислиш? - Останалите няма да повярват.
- Какво казва жена ти, когато се прибираш късно вкъщи? - Нищо, аз не съм женен. - Тогава какъв е смисъла да се прибираш късно?
Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки! Забележка в бележника на Кристиян
6:00 сутринта.... студент лежи на бара с чаша в ръка... до него лежи още един в същото положение... единия се усмихва на другия и му вика... - Аеее знаиш ли какво е да имашшш хиляди левове и да няма с кого да ги споделиш? - Ммммм , не незнам.. - И аз не знам..