Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Късно вечерта. На вратата се звъни. - Кой е? - Отворете, полиция! - Няма никой вкъщи! - А кой говори? - Причуло ви се е. - А защо прозорците светят? - Ей сега ще изгася.
Полицаи 4,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

Немец, италианец и американц седят в бара. Немцът с гордост казва: - Моята жена за 7 секунди набира от 0 до 100. - Как така? - пита италианцът. - Купил съм й "Порше". - Ааа, това е нещи, моята набира от 0 до 100 за 5 секунди, - Как успява? - Ами купил съм й "Ферари" Тогава се обадил и американца: - А моята набира от 0 до 100 за 2 секунди. - Невероятно! Какво си й купил? - Кантар. Седят в бара двама, пият си и си приказват. По някое време, вече пийнали, единия пита: - Ако излеза на улицата и предлагам на случайни жени 1000 лева за да спят с мен, колко ще се съгласят? - Към 40 процента, - казва другия - Защо така мислиш? - Останалите няма да повярват. - Какво казва жена ти, когато се прибираш късно вкъщи? - Нищо, аз не съм женен. - Тогава какъв е смисъла да се прибираш късно? Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки! Забележка в бележника на Кристиян 6:00 сутринта.... студент лежи на бара с чаша в ръка... до него лежи още един в същото положение... единия се усмихва на другия и му вика... - Аеее знаиш ли какво е да имашшш хиляди левове и да няма с кого да ги споделиш? - Ммммм , не незнам.. - И аз не знам..