Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Каква е разликата между медицинският спирт и ирландското уиски?Медицинският спирт може да се пие, а ирландското уиски трябва!да се пие.
Пиянски 1,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

В магазина. - Ало, продавача, каква е тая машина? - Месомелачка. - А тази? - Плодомелачка. - А тази? - Калорифер. - Боже, Боже, какво ли не ядат хората... Това е sms на щастието... Изпрати го до 5 човека и ще ти се случи щастие! Иван П. го изпрати и спечели пералня от лотарията, Пешо М. не го изпрати и си счупи крака... На кораб. Капиатана отива при един чукча и му казва: - Радара засече подводница, гмуркай се и да ми докладваш каква е. Чукчата се гмурнал и след 15 мин. излиза и казва на капитана: - Подводницата е японска. - По какво позна? - попитал Капитана. - Ами по нея имаше йероглифи. - Глупак, ами то има много подводници с йероглифи. Потапяй са пак. След още 15 мин чукчата излязъл иказал на капитана: - Подводницата е Английска. - По какво позна? - отново попитал капитана. - Ами вътре говорят на английски. - Глупак, че то половината свят говори английски. Скачаи пак. След около 20 мин чукчата излиза напълно спокоен, а капитана пак го пита: - Разбра ли? - Разбрах, чукотска е. - Е как разбра? - Почуках и те ми отвориха. Американецът, французинът и Бай Ганьо се качили на небостъргач. Американецът отишъл до ръба и патетично обявил: - Аз, в името на Америка, оставям тук 100 000 долара и скачам долу! Французинът застанал до него: - Аз, в името на Франция,, оставям тук 100 000 Евро и скачам! Бай Ганьо застанал на почетно разстояние от ръба и обявил: - Аз, в името на България, вземам оставените от вас пари и изчезвам! Той: - Скъпа, пак си плакала Тя: - Как разбра Той - Мокри са ти мустаците