Пиян пътува в автобус и се опитва да завърже разговор.
- Хубаво време, а?
Никой не отговаря.
- Май пролетта е дошла...
Никой не отговаря.
- А слънцето как грее!
Пак никой не отговаря.
- Е, като няма никой, да взема да се изпикая...
По последни данни в НДСВ са решили да направят поредна
промяна в името на партията си.Очаква се тя да се нарича:
НДСВ-РЕПУБЛИКАНЦИ
Политическото ръководство на БСП се е събрало да обсъди
новата ситуация.След дълго разискване,единодушно е било
прието,че за да съвпаднат названието и,и традиционното и
поведение,партията вече ще се казва:
БСП-ДЯСНОНАСОЧЕНА,ЦЕНТРОГЛЕДА ЛЕВИЦА
Като чули новината,от ДПС и те решили да си коригират названието:
ДПС-ЕВРОПЕЙСКОТО ЛИЦЕ НА АНАДОЛА