Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По последни данни в НДСВ са решили да направят поредна промяна в името на партията си.Очаква се тя да се нарича: НДСВ-РЕПУБЛИКАНЦИ Политическото ръководство на БСП се е събрало да обсъди новата ситуация.След дълго разискване,единодушно е било прието,че за да съвпаднат названието и,и традиционното и поведение,партията вече ще се казва: БСП-ДЯСНОНАСОЧЕНА,ЦЕНТРОГЛЕДА ЛЕВИЦА Като чули новината,от ДПС и те решили да си коригират названието: ДПС-ЕВРОПЕЙСКОТО ЛИЦЕ НА АНАДОЛА
Политически 2,975 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във веломагазина: - Госпожо, искам да купя на съпругата си велосипед. Какво ще ме посъветвате? - Вие искате да я изненадате? - Разбира се, че ще я изненадам. Тя очаква, че ще й купя лека кола "Мерцедес"... На една скала застанали фенове на Милан, Интер и Юве Фена на Юве пристъпил напред и казал: - Това го правя за Юве - и се метнал от скалата. След това фена на Милан пристъпил напред и рекъл: - Това го правя за Милан - и блъснал фена на Интер от скалата! Манго се прибира в къщи и казва на Айшето: - Научих как се прави френска любов. - Как? - Ами ти ми го лапаш, а после аз те лижа. Искаш ли да пробваме? Духнала му Айшето и по едно време рекла: - Айде, сега ти да ме лижеш - и легнала с разтворени крака. Манго разпъдил мухите. Погледал, погледал, повирисал и попитал: - Да те пазя ли ма? - Не. - Буа-а-а... Един палестински студент завършил университета и решил да си търси работа. Влиза в най-голямата израелска фирма, отива при главния шеф и му казва: - Здравейте, аз съм палестинец. Току що завърших университета и си търся работа. Шефът го гледал и му рекъл: - Ама, разбира се, нямате никакви проблеми. Веднага ще започнете работа. Ето на 88 етаж ви е офисът. Там ще ви чакат 3 секретарки. На покрива има въртолет, ако искате някъде да ходите. Пред входа има мерцедес за жена ви, да се разкарва, където си поиска. Освен това, заплатата ви ще е 100 хил. долара годишно. Палестинецът не издържал от радост и казал накрая: - Господи, не мога да повярвам. Та вие се шегувате! - Ми, много ясно бе. Ти пръв почна. Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе!