Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Звъни се бърза помощ: - Ало, мъжа ми има 41 градуса температура, какво да направя, че да падне? - Какво да направите, какво да направите. Нищо не правете. Постойте, почакайте и тя сама щя падне...до 20-25 градуса...
Разни 1,636 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мерцедесът на борец минава на червено. Спира го катаджията и казва: -Документите моля! -Нямам. -Защо? -Пих водка и съм ги забравил... -Отгоре на това сте и пиян? -Че как иначе ще карам оръжие? -Как! Карате и оръжие?!?? -Че как ще пазя наркотиците иначе бе? Катаджията незабавно звъни на началника и му казва, че е задъжал опасен престъпник. Идва шефа и казва: -Документите моля! -Заповядайте... -Сега духнете... Така... Хм, нищо... Дайте да огледам колата... -Заповядайте! -Чисто е... -А какво трябваше да има? -Полицаят ми каза, че сте без докунети, пиян, карате оръжие и наркотици! -Охоооо... Той още малко ще каже, че съм минал и на червено! По случай настъпващото лято Kawasaki Мotors поздравява всички свои бъдещи клиенти с песента на Alphaville - Forever Young. Войниците са си все същите хлапета, които си играят на война - само дето пишките им са по-големи и автоматите са истински. Борчета делят рекет. Единият раздава парите - Едно на мене, едно на тебе, едно на мене, едно на тебе, едно на мене, едно на мене, едно на мене... - А на тебе? - обадил се другият. - Обичам те - казва българинът. - Я люблю тебя - казва руснакът. - I love you - казва англичанинът. И само китаецът мълчаливо си върши работата...