Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва: - Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи. - Добре, а аз се обзалагам че няма да скочи - казва блондинката. След 5 минути главния герой скача. Блондинката подава парите на брюнетката, а тя и казва: - Не мога да ти взема парите аз съм гледала този филм и преди. Тогава блондито отговаря: - То и аз съм го гледала преди, но мислех, че няма да скочи отново! ...
Блондинки 3,228 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ако не си изядеш попарата, ще извикам Баба Яга. - Мамо, да не мислиш, че тя ще я яде? На опашката пред портата на Свети Петър си говорят двама мъже: - Ти от какво умря попитал първият? - От сърдечен удар. А ти? - От студ. И как така умря от сърдечен удар? - Един ден ми се наложи да замина за командировка и оставих жена си сама. Тръпки ме побиваха че ще ми изневери затова не заминах, а се прибрах късно вечерта. Преобърнах цялата къща и не намерих никой. Толкова се зарадвах, че получих сърдечен удар. - Хахах е ти си братле не само глупак ами и тъпак. - Е как пък тъпак, айде за глупак може ама... - Трябваше да провериш в хладилника. Сега и двамата щяхме да сме живи. Eдин ловец преследвал заек в гората, но му изгубил следите. По пътя си той срешнал един дървар и го попитал: - Да си виждал от тук да минава един заек? - Един мъжки ли? - Ти от къде знаеш какъв е? - Еми, като минаваше от тука каза, да го хванеш за оная работа. Двама финландци седят пред селска къща. Навън е страхотен студ. Единият мъж е с кожена шапка, другият е гологлав. - Слушай, Хейкки, ти защо си с гола глава? Ще се простудиш! 40 градуса под нулата е! - Гледай сега, Пертти, един път седях пред къщата с ушанка на главата, съседът ме повикал да пием водка, пък аз не съм го и чул! Една жена отишла на гарата,но разбрала че влакът и има 30 минути закъснение.Жената седнала на една пейка и като започнала да се оглежда наоколу почнала и да вика: -Еж па тоя ква прическа има.Еж па тая как се е облекла.Еж па тва ква чанта има. И като погледнала часовника разбрала че е изпуснала влака.