Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива един на работа с насинено око. Колегите му веднага го питат: - Какво е станало? А насиненото око: - Ами нали страдам от безсъние и понеже няма какво да правя през нощта понякога се обаждам в три сутринта на случаен номер да събудя някой и го питам: " Познай кой се обажда?" - Е, и? - Вчера един позна.
Разни 1,629 прегледа
Следващ →

Още вицове

Застрахователните дружества в Америка отказват да правят застраховки Живот и Злополука на хората от квартала на Чък Норис. Мравка си влачела сламка. Минала край нея крава и я насрала. Изплувала мравката отгоре и рекла: - Ей, краво глупава, право в окото ме целна. Една гайка се разхождала и насреща и идвал един болт. Спряла се и казала: -Хей, пич, много съм ти навита. А болта отвърнал: -Сори, маце ама аз съм с обратна резба Говорят си двама немци, седнали на плажа в Слънчев бряг, гледайки морето: — Гюнтер, виж колко много вода! — Да, Маркус, забелязах. — Представяш ли си, ако не беше вода, а бира? — Ех, че колко бира е това… Вървят си две девойки с къси поли по главната на Сливен, жега, народ, ужас... По едно време едната вика на другата: - Дай, да си свалим гащите, че да ни е по хладно. - Ти да не си луда, сега ще духне някой вятър, ще ни се видят дупетата... Съгласила се другата и продължават да си вървят двете. След малко първата пак: - Хайде ма , дай да си събуем гащите да ни е по хладно, че пот ми тече по краката. - Ама, ти луда ли си, ако духне някой вятър ще ни се видят путетата... Продължават да вървят и след малко виждат една жена на възраст, запретнала полата на кръста, без гащи и яде диня. Решили да я питат дали и е по хладно така... - Извинявайте тука с моята дружка, спорим дали ще ни е по хладно без гащи, видяхме, че вие сте без и за това ви питаме.... - Абе, не знам дали ми е по хладно, ама поне мухите не ми кацат по динята.....