Софтуерна фирма. Всички работят яко от 7:30 до 20:30-21:00.
Един ден един от програмистите идва в 10:00, прави си кафе, работи до 15:30 и си тръгва.
Следващите няколко дни това се повтаря, колегите му се изнервят, гледат го накриво, шефа побяснява и една сутрин събира целия офис и когато програмиста пристига към 10 часа, му тегли едно конско:
- Как може така да не се спазва работното време. Проектите не вървят. Нищо не е както трябва. Ще последва наказание, последно предупреждение и т.н.
Притеснен програмистът отговаря:
- Ама шефе... Нали съм в отпуска...
Риалити шоу по медиите:
Бойко Борисов и Румен Овчаров си "комуникират".
---
"Отговорът ми на писмото на министъра на икономиката и енергетиката Румен Овчаров, изпратено до мен, е гузен, негонен бяга....
Борисов добави и че все още не е имал възможност да се запознае с писмото, но ще отговори на Овчаров само на въпросите, свързани с професионалните им ангажименти и Топлофикация.