- Господин полицай, съпругата ми излезе на разходка преди два дни… и все още не се е прибрала.
— Опишете я! Как беше облечена?
— Ами… жена с рокля. С нея имаше куче!
— Какво куче?
— Фокстериер. Висок 32 см, дясното му уше е черно, а на задната лапичка има бяло петно. Нашийникът е му е черен. А… и очите – очите са му кафяви…
- Струва ми се, че двамата с теб стигнахме далече. Давай да го направим тук!
- Ами, давай! Ох, хубаво ми е така....
- Даааа....
След минутка.
- Свърши ли?
- Аха. Давай да се връщаме на брега? Не, това е ненормално! Толкова народ на плажа и нито една тоалетна!