Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две мишки пушили joint в едно мазе. По едно време влетял някакъв прилеп и едната мишка казала : - Малееее, тоя пич на какво се е направил....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
- Мъничко черничко върви под земятa и дрънка. Що е то? - Кyртица връща стъклен амбалаж.
Тъпизми
03.10.2017
2,659 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Все казваш, че непрекъснато си водил борба с пиенето, а и днес си пиян като талпа! - Какво да направя!?! И днес загубих двубоя…
Във влак пътували лисицата, вълка, и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: - Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казало: - Дайте тогава по 2 лв. След малко се върнало пак и попитало: - Има ли тарикати? Пак мълчали всички. - Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълка станал и извикал: - Има тарикати. Тогава зад заека се показал лъва и казал: - За тарикати по 4 лв.
Руският министър на отбраната казва на подчинените си: - Американците ни предлагат да ни помогнат в разоръжаването. Искат да им изпратим половината си танкове да ги нарежат и претопят на техни разноски. - Е, няма лошо... - Ама май е по-добре да им пратим ракетите. - Защо? - Ами на танковете трябва да им плащаме транспорта, а ракетите ще ги засилим на собствен ход.
На преглед при лекаря влиза пълна жена с ангина. Докторът започва да я преглежда. Жената: - Кажете, докторе, нали съм много дебела и отвратителна? Докторът, взема една лопатка за преглеждане на гърло и казва: - А, не, всичко ви е нормално! А сега отворете уста и кажете "Му-у-у.."
Един 40-годишен девственик, толкова вече бил загорял, че си казал "Днес ще е денят за обезчестяване, така повече не мога". Излезнал на дискотека и хванал първата която срещнал. Завел я в апартамента, съблекли се и й казал: -Извинявай, ще ми кажеш ли, къде трябва да ти го сложа? Жената отговорила: -Ориентираш се по миризмата, разгонваш мухите, повдигаш коричката и където е гнойта там го пъхни.