Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървят две камили през пустинята, едната казва: - Каквото и да разправят хората за нас, но много ми се пие.
Животни 2,545 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива Щирлиц в един бар и поръчва: - Водка! - Нямаме! - Уиски? - Няма! - Коняк? - Нямаме! - Бира? - И това нямаме - само вода остана. - А значи свръзката ме е изпреварила. Говорят си две блондинки: - Муцка, ти кат прайш свирка, гълташ ли го ма? - Не а ти, муцка? - Е и аз спрях да го гълтам, нали съм на диета! Покорен мъж отива при психиатъра и се оплаква, че вече няколко дни сънува един и същи сън. - През цялото време сънувам, че съм се спасил след корабокрушение и съм попаднал на необитаем остров заедно с дванайсет прелестни момичета. - Е, и какво лошо има в това? - А на вас да ви се е случвало да готвите за дванайсет жени? Един човек минава под една лудница и вижда един луд как пикае през прозореца. Качва се при него и го пита: - Защо като ме видя спря да пикаеш? - Да не съм луд. Да ме дръпнеш за пикнята и да падна…. Събрали се кокошките и прасетата да регистрират ООД в Окръжния съд за производство на хранителни продукти. Когато решавали кой с какво ще участва в бизнеса, кокошките предложили на прасетата: - От вас месото, а от нас яйцата.