Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървят две камили през пустинята, едната казва: - Каквото и да разправят хората за нас, но много ми се пие.
Животни 2,544 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излизат двама от кръчмата. — Хайде да ходим по жени! — Не, аз имам млада и хубава жена… — Добре! Отиваме у вас. Тръгнал един любител на зимния риболов за риба. Пробива си той дупка в леда, намества си столчето и изведнъж чува мъжки глас: - Тук няма риба. Станал човекът, дръпнал се на няколко метра встрани, пробива дупка в леда и пак се чува: - Тук няма риба. На третия път не издържал и попитал: - А кой говори? - Директорът на пързалката. Бойко Борисов казва на приятел: - Ще напускам. Не се разбрах с един следствен. - Как така? Кой е тоз следствен? - Министъра кой... Младоженец е на сватбено пътешествие със съпругата си. Още първия ден изпраща картичка на майка си със следния текст: Много сме добре. Мери е самата прелест. Аз съм щастлив. Майката прочита телеграмата, втурва се в кухнята, където бащата чете вестник и ядосано му казва: - Гледай, бе, гледай. Няма и три дни откакто са се оженили и тая го научи да лъже! Въпрос към радио Ереван: - Кой футболен отбор е непобедим? Оттам отговорили: - Отборът на съдиите!!!