Мъж се жалва на жена си:
- Ама че ден! Навън мръсно и студено. Влезнах за пет минути в един стриптийз бар, да се сгрея...
Жената:
- И???!
- Какво и! Ето заповядай, подарък съм ти купил. (протяга едни смачкани женски прашки)
- А парите къде са? Нали днес взимаш заплата?
- Кой да ти знае, че днес женското бельо е толкова скъпо!
Отива един в магазина.
- Дайте ми захар на бучки.
Продавачката му дава килограм обикновенна захар. Мъжът е възмутен:
- Аз исках на бучки!
- А това какво е? Какви са тези бучки?!
- Мънички!