Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две петгодишни лапенца си говорят: - Аз винаги съм се чудил какво е това нещо между краката ми.. - Знаиш кво аз ше питам тати и той ще ми каже.. И така едното питало баща си.. - Тате каво е това между краката ми бе? - Ами синко - извадил бащата члена си - това е един много важен орган, виж го само перфектен е. На другия ден едното дете казало на другото.. - Аз вчера питах тати - и детето си събуло гащите - това е един много важен орган, ако беше 5 сантиметра по-къс щеше да е перфектен...
Разни 1,950 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стар индиански вожд и млад неопитен индианец яздят през прерията. Изведнъж се чува изстрел. - Бледолики наблизо! Бледолики добри стрелци! - казва стария индианец. - Че са наблизо, наблизо са, но как разбра че са добри стрелци? - чуди се младия индианец. - Олово в задник на стар вожд много боли! - Как се казва жената на Херкулес? - Фраукулес. Какво казва на раздяла един вампир лезбийка на друг вампир лезбийка? - Ще се видим следващия месец... В голяма корпорация на едно от бюрата звъни телефона. - Ало? - Искам веднага да стане едикакво си - запенил се някой. - И що аз да го върша? - попитал с безразличие човекът. - Ти знаеш ли с кого говориш бе? - вече тотално кипнал. - Не. - С шефа на корпорацията. Само да щракна с пръсти и изхвръкваш. - А ти знаеш ли с кого говориш? - Не. - Тогава що не си [beep] [skipped] в [censored] Телефонът звъни. Вдига малко момченце и пита: -Ало, тате ли търсите? -Да! -Шефът му ли е ? -Да! -А кой шеф - дъртият козел или пълният идиот?