Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Депутат - персона, която взема парите от богатите и гласовете на бедните за да ги защитава един от друг.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На интервю за работа питат програмист, инжинер и секретарка, какво им е IQ-то. Програмиста:"Някъде около 140.." Инжинера:"Към 120.." Секретарката(гордо):"90-60-90"
Разни
03.10.2017
1,475 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шейсетте години Между СССР и САЩ се води битка за завладяване на луната.Руснаците са изпратили поредният луноход, а американски екипаж е кацнал на Луната и следи лунохода. Екипажът докладва в НАСА. -Току що корабът каца, луноходът илиза и потегля. Започва да пръска нещо ............... О , БОже! Той боядиса цялата Луна червена! Хюстън какво да правим??????? От Хюстън: -Такааааааааааа....... Спокойно. Вземете сега бяла боя и напишете "Always Coca- Cola"!!!
- Защо няма в България закон за електронната търговия? - Защото със Закона за защита на потребителите се забранява в България електронната търговия... ----- - Кой е написал този "хубав закон"? - Анонимен чиновник от Министерството на икономиката и енергетиката....
Централна гара,пътници седят в барчето и гледат ТВ, казват прогнозата за времето: - Утре за цялата страна се очаква понижение на температурите до -10,-12 градуса! Всички се омърлушват,само един се радва: - Охаааа. - Кво му се радваш на тоя студ бе? - От Кнежа съм, за мен е повишение, при нас вчера беше -22.
Петка и Чапаев. Корабокрошенци. Петка се хванал за една отломка, а Чапаев зад него. Почнали да гребат. След малко: - Чапаев, спри да гребеш, че ми влезе риба в гащите! - Плувай, плувай, Петка не е риба...
Шеф пита секретарката си: - А английски знаете ли? - Да, разбира се. Написала съм го в CV-то си. - ?! - Следващата графа след гръдната обиколка. - А-а! Аз само дотам го четох!