В германски затвор двама затворници си говорят:
— Заради евреите сме тука!
— Как така? Че то нали вече няма евреи в Германия?
— Именно. Ако имаше, те щяха да са в затвора.
Един пияница спира едно такси и казва...
- Ще ме закараш ли до гарата за 2 лв.
- Да
отговаря шофьора.
- Но аз сьм а с жена ми колко ще струва
- Еми пак 2лв.
- Видя ли ма жена нищо не струваш..........