Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пияница спира едно такси и казва... - Ще ме закараш ли до гарата за 2 лв. - Да отговаря шофьора. - Но аз сьм а с жена ми колко ще струва - Еми пак 2лв. - Видя ли ма жена нищо не струваш..........
Семейни 2,955 прегледа
Следващ →

Още вицове

Перник: - Шо ке ручаме? - Пиуе със зеуе! Пазарджик: - Кво ше ядеме? - Пилье със зелье! Търново: - Какво ще ядем? - Пиле със зеле! Добрич: - Ко ши идем? - Пили със зели! - Как да разберем, че слон е влизал в къщата? - По разширената ключалка. Иванчо към учителката си: - Ама как така грешен отговор, госпожо! Вие, с "Гугъл" ли ще спорите? Инструкторът по автомобилизъм пита своя ученичка: - Как ще постъпите, ако при скорост от сто километра отхвръкне едното колело? Жената се замисля и отвръща: - Няма да се притесня особено, имам резервно... Една вечер Айшето и Кюмюр седнали пред телевизора да отдъхнат след тежък ден. Айшето взела дистанционното и докато прецъквала каналите видяла че на един от тях започва "Титаник". Гледали с интерес и когато дошла кулминацията на филма с потаването на кораба и двамата започнали да реват. Кюмюр попитал Айшето защо реве и тя му казала: - Е как защо виж колко хора умряха в студената вода... Ами ти защо ревеш? Попитала го и тя: - Как що ма виж колко желязо потъна!