Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как си като пресен младоженец? Стана ли мъж? - Напротив - като пубер.. - ??? - Отново пуша тайно в тоалетната...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Мамооооооооооооооооооооо! - извикал Пинокио прегръщайки една стара ракла.
Черен хумор
03.10.2017
1,872 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как се е казвала тъщата на Адам. - Той не е имал тъща. Живял е в рая.
Лекция във ветеринарния институт. Професорът чете: - Расовият бик може да извърши до сто полови акта. Обажда се студентка: - Това за какъв период от време? - За едно денонощие. Студентката: - Бихте ли повторил това за студента от последния ред? Студентът от последния ред: - Кажете професоре, с една крава ли, или с цялото стадо? - С цялото стадо - отговаря професорът. Студентът от последния ред: - Бихте ли повторил това за студентката от първия ред?
На интервю за работа питат програмист, инжинер и секретарка, какво им е IQ-то. Програмиста:"Някъде около 140.." Инжинера:"Към 120.." Секретарката(гордо):"90-60-90"
Девойка стои на парапета на мост с явното намерение да се прости с живота. Приближава клошар. - Абе момиче.. Така и така си решила да мреш.. Все тая ти е... Дай да те опъна като за последно, жена не съм пипал от години! - Ти! Нещастник! Виж се на какво приличаш! Вонящ, мръсен, въшлив! Не, не и не! Махай се! - Добре... Добреее... Отивам си... Ще те чакам под моста...
- Защо се спира продажбата на алкохол покрай изборите? - За да не може после някой да казва: "Ама аз бях пиян и гласувах за ...!"