1969 година.
Съдия влиза след делото, при колегата си в стаичката за почивка и се залива от смях.
- Какво има бе?- пита го колегата му.
- Мале няма да повярваш какъв смешен виц чух преди малко.
- Я разкажи !? - помолил любопитно колегата.
- Не мога бе човек, току-що дадох за него 15 години.
Мъж се прибира вкъщи след работа и носи някакви бележки. Сяда на масата и казва:
- И-н-н-на!!
- Да! - обажда се жена му.
- И-н-н-на!!
- Да, бе! Аз съм жена ти Ина!
- И-н-н-а!
- Какво бе?
- И-н-н-а тия от Топлофикация да им е.... мамата....