Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж се прибира вкъщи след работа и носи някакви бележки. Сяда на масата и казва: - И-н-н-на!! - Да! - обажда се жена му. - И-н-н-на!! - Да, бе! Аз съм жена ти Ина! - И-н-н-а! - Какво бе? - И-н-н-а тия от Топлофикация да им е.... мамата....
Разни 1,760 прегледа
Следващ →

Още вицове

В ресторанта: - Какво ще ми препоръчате за ядене? - За съжаление предлагаме само мусака. - Но в менюто има пет страници ястия. - Те са само за възбуждане на апетита. Истинският програмист не може да умре от глад, дори хладилника да е празен. Той винаги може да изкара поне още една седмица с хранителните запаси натрупали се в клавиатурата. Пиян стои на улицата и вика: - Чудо, току-що видях НЛО! - Наистина ли сте видяли летяща чиния? - го пита мъж с брада и мустаци. - Кълна Ви се, госпожо! Руснак и американец си говорят: - Дмитрий, при нас е минус четиресет градуса! Стоя на спирката и замръзвам до смърт! Какво правите в Русия в такъв студ, когато няма дълго време автобус? - Мъжете пият бира, а децата ядат сладолед... Седят двама приятели и разговарят. - Какво те възбужда най-много в жена ти ? - пита единия. - Ами противогаза - отговаря му другия. - Не разбирам ... - Ами, сега ще ти обясня. Първо не й гледам гадната мутра. Второ не мога да й чувам гласа и трето, като стисна маркуча, така започва да го върти ...