Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ало, Електроснабдявяне? - Не господине, тук сме Водоснабдяване? - Нищо. И на вас да ви е...а майката!
Политически 3,367 прегледа
Следващ →

Още вицове

В нощната тишина. - Пешо, колко е часа? - Три. (минава известно време) - Пешо, колко е часа? - Пет. . - Пешо, колко е часа? - Шест. . - Пешо, колко... - Иване, какво значение има? С доживотни присъди сме! - Скъпа, трябва да ти призная нещо! Женен съм... - Уф! Как ме изплаши! Помислих, че са ти откраднали поршето! Киркор играе карти в кафенето. Пристига Гарабет и му казва: - Ти си играеш тук карти, а един твой приятел чука жена ти. Киркор хвърля картите и тичешком излиза от кафенето. След 30 минути се връща, взима картите и започва да играе. Тоя Гарабет говори глупости, никога не бях го виждал тоя при жена ми. Приятели от детските години... Единият станал студент, а другия влезнал в казарма. Студента пише писмо на войника: В университета всичко е перфектно. Купони, заведения, всяка вечер различно гадже, обаче вечер, като легна в квартирата и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ял ли си? След седмица войникът му отговаря: Тук в казармата всичко е перфектно. Спорт сред природата, безплатни дрехи, храна на корем, обаче вечер, като легна в спалното и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ебал ли си? Един затворник в банята пита друг: - А бе пич, какво означават тези татуировки на лявата ръка "Б", на дясната "Т", а на гърдите "К"? - Еми с лявата ръка крадем за батко, с дясната - за татко, а каквото ми се откъсне от сърцето - за кака. - Хубаво, ама на ташака ти що пише "БТК"? - А бе ти не гледаш ли реклами?!"БТК" - за тебе е!