Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Предлагам ти да посрещнем тази Нова година весело и спокойно. Както едно време - предлага мъжът. - Съгласна съм, скъпи! - прегръща го жена му. - Хайде да обсъдим детайлите. - Значи: аз купувам пържоли, туршия, плодове, водка и шампанско, а ти отиваш на гости при майка си.
Семейни 3,318 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъжът в къщи е като пожарогасител - все някога може да потрябва. КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ НА ПОЛИЦАЙ КАТО ВИ СПРЕ: 01. Съжалявам, не бях обърнал внимание на радар-детектора… 02. Лошо ченге, няма поничка за теб. 03. Добри сте, трябва да сте карали поне със 140 за да ме настигнете. 04. Мислех, че трябва поне да си в добра форма, за да станеш полицай… 05. Вярно ли е, че единствената причина да ставате полицаи е, че сте глупави за МакДоналдс? 06. Какво ще кажеш за двайсетак, виждал ли си такива досега? Това са доста понички и кафета… 07. Ще проверяваш ли багажника? - наистина не ти трябва да правиш това… 08. Е, корумпиран ли си, или…? 09. Искаш ли да развъртим един джойнт? 10. Чакай, би ли подържал малко тоя кървав нож!? 11. Превишена скорост? Аз? Не. Просто се опитвам да се махна от тоя скапан, малък кокошкарски град, пълен с развъдени, слабоумни мухльовци, колкото се може по-скоро… Мъж влиза в адвокатска кантора "Джексън, Джексън, Джексън и Ръш". - Бих желал господин Ръш да защитава моите интереси в съда! - казва той на секретарката. - Защо именно Ръш? Бихте могли да се възползвате от помощта на някой от Джексъновци. - Ръш навярно е най-хитрият. След като е успял да се включи в такава компания... Имате бръчки? Суха коса? Криви крака? Ауууу,ужас! Един асистент решил да се заяде със студент и го пита: - Колко лампи има в стаята? - 20. - отговорил студентът. - Грешка, 21 са, аз си нося фенерче в джоба. Студентът останал на поправителен. На следващия път пак го питат: - Колко лампи има в стаята? - 21! - отговорил студентът, а оня му вика: - Не, 20, аз не си нося фенерчето. - Да, но този път аз нося! - отговорил студентът.