Един селянин се оженил. Минала първата брачна нощ и на сутринта аверите му го попитали:<BR>- Брато, как беше?<BR>- Ни вляах, просто ни вляах!<BR>- Следващия път си го потопи в буркан с олио и ще ти е по-лесно. Разбра ли?!<BR>- Да!<BR>На другата сутрин приятелите му с нетърпение го чакали да разказва:<BR>- К’во стана? Влезе ли?<BR>- Ни вляа и ни вляа! Аз като ви казах, че няма да вляа...<BR>- Къде не влезе?!<BR>- Ми, в буркана!!!
Две мутри решили да фалшифицират пари и направили банкноти от по 9 лв. Чудят се къде да ги развалят и отиват при шефа си. Единият влиза и след 10 минути излиза с усмивка.
- Как мина, развали ли ти ги? - пита другият.
- Да, развали ми ги като пич - на по 3 и 6 лв.