Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Началото на демокрацията. Купонен режим. Върви си един обикновен човек, оглежда магазините и си мърмори: - Сирене няма... яйца няма... месо няма... мляко няма... Идва до него полицай и строго му казва: - Ако не млъкнеш веднага, ще те ударя с пистолета по главата! - Ето, нали ти казвам - и патрони няма...
Политически 3,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама чиновници. - Знаеш ли, подготвя се закон, че от подкупите ще се взима данък. - Стига, бе! А ще има ли необлагаем минимум? Ученик се приближава към медитиращия в поза лотос гуру и го пита: - Учителю, прилежено се занимавам под вещото ти ръководство с всичко, на което ме учиш през последните 10 години. Ти ме учи да дишам правилно, да медитирам, да насочвам вътрешното си око към себе си, да прониквам в тайните на Вселената, да общувам с Астралния свят... Учителю, но още не съм стигнал до Просветлението. Гуруто прекъснал своето общуване с невидимия свят и го поглежда: - Странно ... За толкова време пред всички се открива Пресвятото Космическо Учение. Много странно... От кого всъщност си купуваш тревата? Две приятелски семейства решили да отидат заедно на палатка. Отишли те, разпънали палатките, направилили софрата и седнали да хапват и да пийват. След време, вече доста подпийнали, единият предложил: -Абе толкоз години вече сме приятели, защо не вземем тази вечер да си сменим партньорите. Всички помислили, помислилили, пък накрая се съгласили. На другата сутрин се чува от едната палатка: -Леле, такава нощ не бях изкарвал никога. -И аз, ако знаех, че е толкоз хубаво, отдавна да сме го направили. -Направо фантастично.Хайде сега да видим какво правят жените:))) Стои си на една пейка в парка осемдесет-годишен господин,покрай него минава двайсет и тригодишна мацка. -Тц тц,ей ако те набарам ще те скъсам! -Айде ела бе,деде!Кво ще ми направиш? Отишли в хотел и след два часа: -Абе,дядо ти направо ме разби,как го постигаш тва? -Чедо,на тези години не знаеш къде ще те хване парализата. Двама младежи си вървят по улицата и единият казва на другия: - Е-ех, защо господ не ми е сложил оная работа на челото, та да видят всички колко съм надарен! След 30 години пак си вървят двамата и същият казва: - Е-ех, добре, че господ си знае работата, иначе сега все в устата ми щеше да бъде...