Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гарсониера. В кухнята спи тъщата, а в стаята - зетят и дъщерята. Мъжът се присламчва до жената и тихичко шепне: - Айде! - Ми неудобно ми е, мама може да чуе. - Абе хайде да го направим... Разнася се ритмично скърцане. След известно време се чува вик "Ой, мамичко!"... Майката се обажда от кухнята: - Какво има, дъще? - А, нищо, само да ти кажа да купиш един хляб утре... Тъщата лежи в тъмното и си мисли:"Откъде го намери тоя гладник дъщеря ми. Шести хляб за една вечер ми поръчват...".
Семейни 2,672 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима вампири се уговарят да ходят до съседното село за кръв. Първият отива и след малко се връща. - Братлета, не можах да намеря никаква кръв. Вторият отива и се връща след малко и казва: - И аз не можах да намеря никаква кръв. Отива третият и се връща след 5 минути и цялата му глава обляна в кръв и другите го питат: - Братле, откаде намери тая кръв? Той казва: - Видяхте ли оня дерек ето там? Те му рекли: - ДА. И той казал: - Аз не го видях. След 30 години Бербатов играе с внуците си. - Дядо, какво има? - А, нищо, стара футболна травма. - Коляното ли, дядо? - Не. Хемороиди... Лечение на затлъстяване. Депутати и катаджии с предимство. Изпълни със смисъл живота си и се докосни до вечността! Нека бъде благословен всеки твой ден и всяка твоя нощ! Дай от себе си частица красота, за да стане този свят по добър! Един селянин се оженил. Минала първата брачна нощ и на сутринта аверите му го попитали:<BR>- Брато, как беше?<BR>- Ни вляах, просто ни вляах!<BR>- Следващия път си го потопи в буркан с олио и ще ти е по-лесно. Разбра ли?!<BR>- Да!<BR>На другата сутрин приятелите му с нетърпение го чакали да разказва:<BR>- К’во стана? Влезе ли?<BR>- Ни вляа и ни вляа! Аз като ви казах, че няма да вляа...<BR>- Къде не влезе?!<BR>- Ми, в буркана!!!