Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гарсониера. В кухнята спи тъщата, а в стаята - зетят и дъщерята. Мъжът се присламчва до жената и тихичко шепне: - Айде! - Ми неудобно ми е, мама може да чуе. - Абе хайде да го направим... Разнася се ритмично скърцане. След известно време се чува вик "Ой, мамичко!"... Майката се обажда от кухнята: - Какво има, дъще? - А, нищо, само да ти кажа да купиш един хляб утре... Тъщата лежи в тъмното и си мисли:"Откъде го намери тоя гладник дъщеря ми. Шести хляб за една вечер ми поръчват...".
Семейни 2,673 прегледа
Следващ →

Още вицове

Идва Мечо Пух при Прасчо, отваря вратата и го лъхва неприятна миризма... - Какво правиш? - пита Мечо Пух. - Ям портокал - отговаря Прасчо. - А защо така лошо мирише? - Защото го ям за трети път... Говорят си двама сисадмина. - Как е? - Купих си книга "Защита от хакери". - Това е добре, а дали има книга "Защита от ламери" Един цивилизован човек отишъл на северния полюс за да лови бели мечки. Наел си той един ескимос за учител. - Ти само гледаш - му казал ескимоса - Аз влиза при голям мечок, ти стоиш пред пещерата. Чуеш ли да вика - бягаш към селото, без да се обръщаш! Речено - сторено. Вървели те нагоре към планините, километър, два, пет, десет. Там видели една голяма пещера и ескимоса влязъл. След малко се чул рев и нашият човек си плюл на петите. Бягал той, километър, два, чудел се какво ли става, обърнал се и какво да види - ескимосът бяга, а мечката го гони. Дигнал пушката той и БУМ - гръмнал мечката. Тогава ескимосът дотичал при него и му казал: - Бял човек много глупав. Сега мята голям мечок на гръб и сам носи до селото... Група учени отиват на експедиция в планините, обаче ги затрупва лавина. Изпод снега се показва един от учените с бинокъл в ръце и вижда отдалече самбернар-спасител и казва: - Колеги, ето го най-добрият приятел на човека! Другите учени се показали: - Да, и с него едно куче! Един наркоман отишъл в ада и гледа огромно поле цялото канабис. Видял един дядо и го попитал: - Имаш ли огънче? Дядото: - Ех чедо, едно огънче да имаше, тука рай щеше да е!