Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво взимаш при безсъница? - Чаша ракия всеки час. - И след това заспиваш? - Не, но така по-весело се бодърства.
Пиянски 1,434 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две приятелки: - О! Колко добре изглеждаш! Как успя? - Благодарение на "Хербалайф". - А как го пиеш? - Да не си полудяла? Аз не го пия, продавам го. - Сервитьор! Донесете ми още една бучка захар! - Но господине, тази ще е вече деветата! - Ами какво да правя, като предишните всички потънаха в кафето? На органите на едно тяло им отпуснали пенсия. Но пенсията била само една. Органите направили събрание за да решат на кого да я дадат. Един викал "На сърцето", друг "На черния дроб". Доста време спорили. Някъде от дъното на залата се обадил един орган: - Дайте пенсията на мен! Аз цял живот съм работил в тъмни и влажни пещери, на висока температура, в лоши условия и сега съм уморен. Аз искам пенсията! Председателят на събранието: - Какъв си ти дето се обаждаш там в дъното? Я стани да те видим кой си! Органът: - Охоо.... Аз ако можех да стана щях ли да искам пенсия!?! Тогава органите единодушно решили да дадат пенсията на него. И от тогава до ден днешен този орган се пенсионира пръв. Една блондинка си продава колата. Брюнетка я пита: - Още ли не си си продала колата? - Не питат ме за среща ,но нищо за колата! - На колко км е колата? - На 250 000 км. - Естествено , че няма да можещ да я продадеш! - имам един приятел който може да ти я направи на 80 000! След месец брюнетката я вижда да кара същата кола и я пита: - Защо караш съшата кола? - Тя е само на 80 000 да не съм луда да я продавам! Говорят си съседки: - Аз моя Генко си го познавам по походката...Отново е било бира с водка...