Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знам какво чувстват пленниците в Гуантанамо...Самия аз съм женен вече пет години...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Обява във вестник: - Продавам семе на 4-листна детелина,цена по споразумение. Щастието ви е гарантирано!
Разни
03.10.2017
2,057 прегледа
Следващ →
Още вицове
Порядъчно пийнал мъж се прибира късно през нощта у дома. Жена му почва да му се кара, а той шепне: - Открих нещо, сутринта ще ти кажа... На сутринта жена му с нетърпение: - Е, кажи де, какво си открил? А той: - Представи си, открих една много хубава кръчма.
- Днес казах на треньора си, че напускам отбора. Когато излязох от стаята му се чу гръм. - Самоуби ли се? - Не бе. Отвори бутилка шампанско!
Въпрос към Радио Ереван: - Защо не може да се направи снежен човек - блондинка? Радиото отговаря: - Защото не може да се направи куха снежна топка....
Млада учителка влезнала за първи път в час и казала на учениците си: - Момчета, ако се държите добре, утре ще дойда с пола. И всички се държали добре. На следващия ден, учителката дошла с пола и казала: - Ако днес се държите добре, утре ще дойда по бикини. Всички се държали по различен начин. На следващия ден, учителката, както обещала, дошла по бикини и казала: - И ако днес сте добри, утре ще дойда покрита с листа. Всички се държали просто перфектно и учителката удържала на думата си. След часа, всички деца си тръгнали, само Иванчо останал. Учителката го попитала: - Какво чакаш, Иванчо? - Чакам да дойде есента, госпожо!
Знаете ли защо на щъркелът са му дълги краката? Като кацне във водата да не си намокри мадурите.