Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама съученици. Единият бил много умен навремето а другият бил най-тъпият в класа и всички му се смеели. Сега обаче глупавият бил страшно богат, а умният беден. Седнали да се видят и умният го попитал: - Извинявай, че те питам, но как така ти най-глупавият стана толкова богат, а аз нищо не направих. - Ами много е просто - отвърнал глупавият - взимаш една цигара за 1 лев, продаваш я за 3 лева... и си прибираш двата процента!
Разни 1,896 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното! - Само от три дена сме женени, а ти вече започна да се прибираш на разсъмване. Защо? - Защото по цяла нощ разказвам на приятелите си в кръчмата колко много съм щастлив с теб. Старият десантник скочи от самолета и с привично движение издърпа халката на парашута. Парашутът, обаче, не се отвори. Десантникът издърпа халката на резервния парашут, но той също не се отвори. Тогава десантникът издърпа брачната халка от безименния си пръст и с усмивка полетя надолу, мислейки си как, роден като свободен човек, ще умре също като свободен човек... Абе, деца Вие не разбрахте ли, че от химията няма полза?! Това е най-скучния предмет в училище ... (учителка по химия) Иванчо казал на баща си: - Тате днес ми бе първия полов акт. - Добре синко а кога ще ти бъде втория? - Ами батковците казаха, че като ме отболи дупето да ги викна пак.