Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Постъпило е предложение в българския парламент да може депутатите да гласуват чрез SMS-и, за да си спястят излишно пътуване и престой в парламента. Така хем винаги ще се гласува, хем няма да се вижда, че някой гласува с чужда карта, хем на депутатите от НДСВ направо ще им вземат сим картите, че да не може да се объркват при гласуване.
Политически 2,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Господ решава да слезне на земята и вижда един тревоман в храстите: - Чадо мое, какво правиш там? - Ей, братле, ела тука да развъртим по един коз... ма ти казвам нема такъв чук! Сяда Господ до тревомана и започват да пушат, накрая наркомът го пита: - А бе, ти не ми каза кой си? - Аз съм Господ! - Хехехе... казах ти, че е чук. Върви си Йорик през гората и по едно време гледа мечо пух върви много нещастен, с гипсирана ръка, без едно око ... Отишъл при него и го попитал: - Какво става бе мечо пух, защо така изглеждаш? - Абе хванахме се с прасчо на бас на едно око, че не може да ми счупи ръката ... Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен, а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей, ама ти май не си оттука, а? - Да, как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука, а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко! - Бррррррррр, студенооооооо.... - казал сивият вълк и надянал Червената Шапчица чак до ушите Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал: -Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: - Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: -Ало, майко какво правиш. -Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. -Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места!