Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад.
- Кво правиш бе, брато?
- Как кво правя, ям.
- Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад!
- А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна...
Постъпило е предложение в българския парламент да може депутатите да гласуват чрез SMS-и, за да си спястят излишно пътуване и престой в парламента. Така хем винаги
ще се гласува, хем няма да се вижда, че някой гласува с чужда карта, хем на депутатите от НДСВ направо ще им вземат сим картите, че да не може да се объркват при гласуване.