Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- При вас ще има ли коледни заплати? - Не, но ще дадат аванса по-рано...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Търся да наема апартамент в блок, без първи и последен етаж.
Бисери
03.10.2017
2,905 прегледа
Следващ →
Още вицове
Клиент влиза в бара. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът: - Ей, барманът, с лице като задник, дай едно уиски! Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. - Ей, барманът с лице като задник, дай едно уиски! Баманът отново се сдържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило, не издържал, скочил върху клиента и го пребил. Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва: - Абе, барман, като приключиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски?Димитър Павлов, Пловдив
"Бийп. Заради ограниченият бюджет на МВР в момента вашият разговор не се записва. Моля, обадете се по-късно. Вашият разговор е важен за нас."
В началото на учебната година директорът на училището събрал възпитаниците си и запроизнасял реч: - Бих искал да помните, че това училище е вашето училище, а не моето. Ако драскате по чиновете, вие драскате по вашите чинове, а не по моите. Ако бягате от часовете и не учите, вие вредите на вашата репутация, а не на моята. Той продължил така, наблягайки, че животът не трябва да се живее себично - в отношение на мое и твое, а трябва винаги за нещата да се мисли като за наши. Когато свършил, едно момче се приближило до него и рекло: - Това бе добра реч, господин директоре. Мислех са за това, което казахте, и се чудех дали бихте ми дал една от НАШИТЕ цигари? Директорът се усмихнал и отвърнал: - Разбира се, ако ти ми дадеш 3 от НАШИТЕ левчета!
- На море ходихте ли? Като гледам момичетата са много бели - аууууу, а момчетата как сте загорели.
На оживена улица в голям град мъж среща безумно красива, секси и магнетична млада жена. Той просто не устоял на гледката и след като я поздравил и се представил и казал: - О прекрасна, ако бях поет бих написал, най-прекрасната ода за теб! - Ако бях художник бих овековечил неземната ти красота в картина, но аз съм само един прост тенекеджия и мога само да те изчукам!