Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Тази фраза предизвиква различна реакция у различните хора. Учудване, недоумение, лека усмивка, саркастична усмивка, пълен хилеж... А как реагирате на фразата: "България - демократична, свободна, правова страна"?
Бисери 2,911 прегледа
Следващ →

Още вицове

Група младежи отиват на излед в планината - една двойка се одалечила да се начука, но ги видял един овчар, изчакал ги да свьршат и се приближил: - Деца, от где сте? - попитал овчарят. - Деде, ние сме туристи. - Абе я видо, че си го туристе, ама от где сте? Хванал Димитър Пенев златната рибка. - Пусни ме, ще ти изпълня три желания! - казала рибката. - Първото ми желание: Искам нашият национален отбор да стане световен шампион по футбол. Второто желание: Искам великия Пеле да каже, че нашия национален отбор е най-великият отбор на всички времена. Третото желание: искам цялата страна да ликува. БАМ - и всичко потъмняло. Огледал се Пената, гледа - самият той е черен, а около него пълно с негри, които пляскат и крещят: - Бразилия!Бразилия! На първа среща между бъдещи съпрузи, на мъжът му се доходило на тоалетна, но как да го каже : -Отивам да се ръкувам с един приятел! После ще те запозная с него... Говорят си Ромарио, Роналдо и Стоичков. Ромарио казва: - Бога на футбола ми каза, че съм най-добрия футболист в света. Роналдо казва: - А на мен пък ми каза, че ще стана най-добрия. Стоичков стои и ги слуша и учудено казва: - Не си спомням да съм казвал такива неща. На кораб. Капиатана отива при един чукча и му казва: - Радара засече подводница, гмуркай се и да ми докладваш каква е. Чукчата се гмурнал и след 15 мин. излиза и казва на капитана: - Подводницата е японска. - По какво позна? - попитал Капитана. - Ами по нея имаше йероглифи. - Глупак, ами то има много подводници с йероглифи. Потапяй са пак. След още 15 мин чукчата излязъл иказал на капитана: - Подводницата е Английска. - По какво позна? - отново попитал капитана. - Ами вътре говорят на английски. - Глупак, че то половината свят говори английски. Скачаи пак. След около 20 мин чукчата излиза напълно спокоен, а капитана пак го пита: - Разбра ли? - Разбрах, чукотска е. - Е как разбра? - Почуках и те ми отвориха.