Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама мъже разговарят: - Моята жена е ангел! - И моята не е човек...
Семейни 2,917 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влюбили се заека и белката, събрали се и почнали един неудържим секс. След време започнали да живеят заедно, в една хралупа. Решили да си направят детенце. И започнали да работят за него. По цял ден яко секс - вътре, вънка, на печка, пералнята, в банята...абе където им паднело. Минали се няколко месеца, ама все не се получавало. Решили те да отидат на лекар. Отиват при лекаря и му казват: - Докторе, докторе, ние сме заек и белка. - Е и? - казал той. - Ами ние много се обичаме. - Ами добре - отговорил им той. - Но искаме да си имаме бебе, какво ли не правим, ама не се получава. Да не би щото сме заек и белка? - Не, щото сте момченца! Алекс Фъргюсън попрекалил с виното и заспал на резервната скамейка. По едно време се събужда целия в пот и гледа над него седи Бербатов: Малее, Мите ако знаеш какъв кошмар сънувах- паднахме от Сити с 1-6!!! А Бербатов спокойно му отговорил: Не сте сънували, Сър, това беше вчера, а сега ще може ли да станете за да продължа тренировката си? Въпрос: "За какво служи огледалото над волана?" Отговор на блондинка: "Ами как за какво?! За да съм винаги сигурна, че гримът ми е перфектен!" Служител закъснява за работа и се обажда на шефа си: - Шефе, не мога да дайда на работа, защото жена ми изгубила една 50-левова банкнота и сега я търси из цялата къща. - Добре де, не разбирам защо да не можеш да дойдеш на работа?!? - Амии, стъпил съм на банкнотата! Прибира се един мъж в 10.00 сутринта, ама много пиян. На вратата го посреща тъщата: - Не те ли е срам бе, хаймана с хаймана... Мимето цяла нощ не е мигнала! - Е аз да не би да съм мигнал!