Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Стар коцкар отишъл на лекар. Лекарката била млада и хубава. Но тъй като била настинала и едвам говорела, му казала шепнейки: - Влезте, затворете вратата и полегнете на кушетката. Огледал се той и също шепнешком попитал: - Да заключа ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама мъже разговарят: - Моята жена е ангел! - И моята не е човек...
Семейни
03.10.2017
2,917 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влюбили се заека и белката, събрали се и почнали един неудържим секс. След време започнали да живеят заедно, в една хралупа. Решили да си направят детенце. И започнали да работят за него. По цял ден яко секс - вътре, вънка, на печка, пералнята, в банята...абе където им паднело. Минали се няколко месеца, ама все не се получавало. Решили те да отидат на лекар. Отиват при лекаря и му казват: - Докторе, докторе, ние сме заек и белка. - Е и? - казал той. - Ами ние много се обичаме. - Ами добре - отговорил им той. - Но искаме да си имаме бебе, какво ли не правим, ама не се получава. Да не би щото сме заек и белка? - Не, щото сте момченца!
Алекс Фъргюсън попрекалил с виното и заспал на резервната скамейка. По едно време се събужда целия в пот и гледа над него седи Бербатов: Малее, Мите ако знаеш какъв кошмар сънувах- паднахме от Сити с 1-6!!! А Бербатов спокойно му отговорил: Не сте сънували, Сър, това беше вчера, а сега ще може ли да станете за да продължа тренировката си?
Въпрос: "За какво служи огледалото над волана?" Отговор на блондинка: "Ами как за какво?! За да съм винаги сигурна, че гримът ми е перфектен!"
Служител закъснява за работа и се обажда на шефа си: - Шефе, не мога да дайда на работа, защото жена ми изгубила една 50-левова банкнота и сега я търси из цялата къща. - Добре де, не разбирам защо да не можеш да дойдеш на работа?!? - Амии, стъпил съм на банкнотата!
Прибира се един мъж в 10.00 сутринта, ама много пиян. На вратата го посреща тъщата: - Не те ли е срам бе, хаймана с хаймана... Мимето цяла нощ не е мигнала! - Е аз да не би да съм мигнал!