Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Журналистка от вестник СТАНДАРТ успява да се добере до Софи Маринова и я пита. - А след концерта,ще ни дадете ли пресконференция? - Защо да ви давам бе,тя на мен не ми стига,та на вас ли да давам !
Разни 2,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

След клинични анализи,лекар към пациент алкохолик: -Честно да ви кажа не открих на какво се дължат вашите болки в стомаха.Мисля,че е от алкохола. -Ами тогава ще се върна когато сте трезвен,докторе. Една блондинка си купила кола и поканила приятелката си /също блондинка/ на пазар в града. След като приключили пазаруването, двете блондинки се отправили към колата, но се оказало, че вратите са заключени, а ключът виси на таблото. Момичетата прекарали няколко часа в неуспешни опити да отворят колата. Изведнъж едната от тях погледнала към небето и видяла приближаващи се облаци. - Бързо, измисли нещо, защото идва буря, а аз забравих гюрука на колата отворен! - Уф, яко съм гроги, цяла нощ картофи съм копал. - А защо не през деня? - Моите картофи през деня си ги вадя. Горските животни летели със самолет. На първите седалки седнал папагала, скръстил крила и важно тропа. Покрай него минава заека и пита: - Що тропаш бе? - Щот съм отворен - казал папагалът. Заекът бил отворен и той взел да тропа. Минава лисицата: - Що тропате бе? - Щот сме отворени. И тя отворена и тя взела да тропа. Минали вълкът, лъвът, жирафа и те отворени, и те тропат. Минал слона и попитал: - Абе вие тука, всичките, защо тропате бе? - Щот сме отворени - му отвърнали животните. Слона и той отворен и той взел да тропа. Като се включил и слона подът на самолета не издържал и се продънил. Животните взели да падат от самолета. Настанала паника и се чули викове: - ааааааа...... Папагалът важно попитал: - Що викате бе? - Щот не можем да летим. - Тогава що се правите на отворени? Баща към сина си: - Сине, сега с майка ти ще се заключим в спалнята, ти си поиграй и не ни безпокой! - А шоколад? - Какъв шоколaд? - Ами съседът чичо Гошо винаги ми дава по един шоколад, като се заключва с мама!