Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Моряк танцува с мадама в дискотека и й разправя: - Искаш ли да те заведа у нас да ти покажа каква татуировка имам на корема? Цяла подводница! Мадамата: - Знам, вече усещам перископа.
Разни 1,302 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не взимайте живота прекалено насериозно. В крайна сметка никой не оживява. - Бабо, защо са ти толкова големи очите? — За да виждам по-добре, внучко. — Бабо, а защо са ти толкова големи ушите? — За да чувам по-добре, внучко. — Бабо, а защо ти е толкова голям носът. — Ех, така сме си ние слоновете, внучето ми… Две костенурки вървели през пустинята. Имали само една манерка с вода, която скоро взела да привършва. Едната от костенурките предложила: "Хей, аз ще отида да търся оазис, а ти стой тука и ме чакай. И да не си пийнала от водата преди да съм се върнала, защото ако не намеря оазис, ще трябва да изкараме с това, което имаме!!!". Другата отвърнала "Добре!" Тръгнала първата, а втората започнала да чака и чака... Минала година - първата не се връщала а втората все повече ожаднявала. Минали две години същото. На третата година втората костенурка не издържала и надигнала манерката. В този момент първата изскочила от близкия храсталак, където се била скрила, и започнала да крещи: "Ееее, ама ако ще се лъжем, аз по-добре въобще да не тръгвам!!!" - Не те ли е страх да кръшкаш? А ако жената разбере? — В добрия случай ще подаде молба за развод. — Направо ме е страх да питам, какво ще стане в лошия случай. — В най-лошия случай няма да подаде. - Защо на Темида са й завързани очите? - Срам я да погледне в очите, когато взима рушвети.