Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обвиняем за тежко престъпление пита своя бъдещ защитник: - И колко ще ви дължа, господин адвокат? - Нищо. - Как така нищо? - Всичко ще ми платите предварително.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Домакинята: - Да ви сложа ли гъби? - Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам! - Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!
Разни
03.10.2017
1,480 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж се разхождал по боксерки в апартамент на последен етаж. Жена му го гледала, гледала и рекла: - Стига си се разхождал така, че хората ще ти се смеят какъв си слаб и хилав.. - Ами нека ....да ти се смеят на теб, за да видят как ме гледаш и как ме храниш!!!! - отвърнал съпруга. - Ами махни барем и гащите си, поне хората да разберат, защо така те гледам - казала в отговор съпругата.
Клиент в банката с треперещ глас: - И какво, всичките ми пари са изчезнали? Касиерката, усмихнато: - Ама как ще изчезнат безследно! Просто сега са в някой друг...
Суши ресторант. Голяма компания поръчва. След 20 минутна съсредоточена работа с клечките се чува отчаян глас: - Уф! Не се нахраних, уморих се!!!
- Отче, преди сватбата правехме секс с жената по 15 пъти на ден, това грях ли е? - Да, синко. Лъжата е голям грях.
Един лондонски шофьор на такси много обичал да се забавлява като се качва на тротоара и блъска всеки фен на "Манчестър", като при сблъсъка се чувало едно шумно "туп" и после се връщал на пътя. Един ден обаче видял един свещеник да пътува на стоп и спрял: - Накъде сте отче? - Отивам на литургия 3 километра по-нататък. - Няма проблем, аз ще ви закарам. Качвайте се. Качил се свещеника и тръгнали. По едно време шофьорът забелязъл един фен на "Манчестър" и се качил на тротоара, но бързо се усетил, че отзад има свещеник и се върнал на пътя, като на косъм се разминал с фена. Въпреки това се чуло едно "туп". Обърнал се и казал: - Извинете, отче, за малко да блъсна този фен на "Манчестър". - Всичко е наред. Аз го улучих със задната врата.