Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Домакинята: - Да ви сложа ли гъби? - Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам! - Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!
Разни 1,480 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж се разхождал по боксерки в апартамент на последен етаж. Жена му го гледала, гледала и рекла: - Стига си се разхождал така, че хората ще ти се смеят какъв си слаб и хилав.. - Ами нека ....да ти се смеят на теб, за да видят как ме гледаш и как ме храниш!!!! - отвърнал съпруга. - Ами махни барем и гащите си, поне хората да разберат, защо така те гледам - казала в отговор съпругата. Клиент в банката с треперещ глас: - И какво, всичките ми пари са изчезнали? Касиерката, усмихнато: - Ама как ще изчезнат безследно! Просто сега са в някой друг... Суши ресторант. Голяма компания поръчва. След 20 минутна съсредоточена работа с клечките се чува отчаян глас: - Уф! Не се нахраних, уморих се!!! - Отче, преди сватбата правехме секс с жената по 15 пъти на ден, това грях ли е? - Да, синко. Лъжата е голям грях. Един лондонски шофьор на такси много обичал да се забавлява като се качва на тротоара и блъска всеки фен на "Манчестър", като при сблъсъка се чувало едно шумно "туп" и после се връщал на пътя. Един ден обаче видял един свещеник да пътува на стоп и спрял: - Накъде сте отче? - Отивам на литургия 3 километра по-нататък. - Няма проблем, аз ще ви закарам. Качвайте се. Качил се свещеника и тръгнали. По едно време шофьорът забелязъл един фен на "Манчестър" и се качил на тротоара, но бързо се усетил, че отзад има свещеник и се върнал на пътя, като на косъм се разминал с фена. Въпреки това се чуло едно "туп". Обърнал се и казал: - Извинете, отче, за малко да блъсна този фен на "Манчестър". - Всичко е наред. Аз го улучих със задната врата.