Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Плачеща жена звъни на вратата на майка си: - Мъжът ми ме преби. - Как? Нали е в командировка? - И аз така си мислех...
Семейни 2,910 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е по-лошо? Когато получиш в кюто съобщение от твоето момиче: "Мисля, че трябва да се разделим?" Или когато малко по-късно получиш и: "Ой, това не беше за теб"..? Дик се връща с няколко синини на физиономията от бара. — Кой те подреди така? – пита жена му. — Джими – кратко отвръща той. — О, този тип, този разбойник, този хаймана… – започва да кълне тя. — Ш-ш-шт! Тихо! За умрелите се говори само добро или нищо! Две блондинки водят интелектуален разговор на тема география: - Според теб как е по-правилно да се каже - Иран или Ирак? Една мутра казва на друга: - Снощи чувам навън някой да крещи:"Помощ! Убиват ме!" - И какво направи? - Помогнах. Убихме го. Руснакът Иван седи на пейка пред блока си при минус 40 градусов студ без шапка на главата си. Минава съседът му и казва: - Иван, ще ти замръзнат ушите в този студ. Сложи си шапката. Онзи отговаря: - Нет! Съседът: - Иван, много е студено! Защо стоиш без ушанка? - Ти представяш ли си дорогой, вчера пак беше такъв студ, аз бях с ушанката и точно тогава съседът Коля ме е викал да пием водка, а аз не съм го чул!