Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мога напълно да се доверя само на двама души - аз и пича в огледалото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В магазина: - За мен моля, бутилка коняк, едни шоколодови бонбони и десет грама хероин. - Господине, в ред ли сте? Бонбоните са на щанда на втория етаж.
Разни
03.10.2017
1,636 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицията. Звъни се. - Ало, полицията, аз съм Берлускони. Някой е обрал колата ми до шушка. Сядам аз зад волана, а воланът липсва. Няма ги педалите, няма скорости, няма табло, няма нищо. Веднага пратете хора. След 10 минути, телефонът в полицията отново звъни. - Ало, полицията, пак съм аз, Берлускони. Не пращайте никого. Аз съм бил седнал на задната седалка.
- Съвет? Никога не давам съвети! И никой не съветвам да го прави.
- Защо на колите няма датчик, показващ накъде са насочени гумите? Това би помогнало на шофьора. - Не помисли ли, че много шофьорки биха приели това за указател накъде да карат.
Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо.
Той е толкова буден, че чак страда от безсъние...