Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В магазина: - За мен моля, бутилка коняк, едни шоколодови бонбони и десет грама хероин. - Господине, в ред ли сте? Бонбоните са на щанда на втория етаж.
Разни 1,636 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицията. Звъни се. - Ало, полицията, аз съм Берлускони. Някой е обрал колата ми до шушка. Сядам аз зад волана, а воланът липсва. Няма ги педалите, няма скорости, няма табло, няма нищо. Веднага пратете хора. След 10 минути, телефонът в полицията отново звъни. - Ало, полицията, пак съм аз, Берлускони. Не пращайте никого. Аз съм бил седнал на задната седалка. - Съвет? Никога не давам съвети! И никой не съветвам да го прави. - Защо на колите няма датчик, показващ накъде са насочени гумите? Това би помогнало на шофьора. - Не помисли ли, че много шофьорки биха приели това за указател накъде да карат. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Той е толкова буден, че чак страда от безсъние...