Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българският отбор с играта си зарадва президента..на Швеция...
Разни 1,708 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът. Детенце в детската градина си разбърква чая с вилица. Идва при него едно другарче от групата и с разбиране му казва: - И моя татко е военен... Един свещеник се качва на самолет. По време на полета стюардесата му предлага чаша уиски. Отчето посяга към чашата, но преди да отпие, задава странен въпрос: — На каква височина летим ? — 8000м. — Оооо не, благодаря! Прекалено сме близо до шефа. През 60-те години все искаха да се чукат. В САЩ за това имаше рок-фестивали и наркотици, в СССР - Байкало-Амурската магистрала. В Бъргария - Проходът на Републиката. Умира мъж. Седи пред портите на Свети Петър и чака разпределение. В този момент се задава влак, на чийто преден прозорец има табела " Към Ада". Влакът спира, и неочаквано на един от прозорците мъжът забелязва тъща си. Махва с ръка и се провиква: - Мамо, накъде така - на процедури или на работа?