Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Най-добрите години в живота си изкарах в пиянство и разврат. И точно за това бяха най-добрите." Хенри Четвърти
Бисери 3,048 прегледа
Следващ →

Още вицове

Много дълго може да се заблуждаваш, да търсиш причина, която да те кара да останеш с даден човек, но докато правиш тези усилия пропускаш този, който може би истински те обича. - За теб бих прекосил реки, горящи сгради. Бих се бил с мечка. И всичко това само и само да видя сладката ти усмивка! - О, колко си мил, хайде ела до нас. - Хайде утре, че сега вали? Поговорка на деня: Не е луд Вълка, а СОС(столичен общински съвет) се прави на луд...за да платят софиянци три милиона лева повече на Вълка. ---- Вълкът си чака още един "Майбах" и едно "Бугати" и чак тогава генералът ще го изгони вече... ---- Неизвестен служител на столична община дари три милиона на Кумчо-Вълчо... Иванчо и Марийка седят в час и си говорят . Марийка : - Голямо нещастие ме сполетя, бременна съм, а не зная от кого. - Твойто нищо не е . Аз съм хванал някакъв страшен трипер и въобще не знам откъде. Учителката : - Престанете да разговаряте в час ! Иванчо, колко е шест по шест? Иванчо : - Трийсет и шест . Ех, госпожо, да ви имам проблемите! Иванчо пита татко си: - Тате, защо всички мои приятели са 6-ти клас, а аз съм още в трети? - Я не ме занимвай с глупости, ми сипи да пием по още една ракия!