Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кой мъж примамва жените, а след това ги превръща в чудовища? - Фризьорът!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Най-добрите години в живота си изкарах в пиянство и разврат. И точно за това бяха най-добрите." Хенри Четвърти
Бисери
03.10.2017
3,048 прегледа
Следващ →
Още вицове
Много дълго може да се заблуждаваш, да търсиш причина, която да те кара да останеш с даден човек, но докато правиш тези усилия пропускаш този, който може би истински те обича.
- За теб бих прекосил реки, горящи сгради. Бих се бил с мечка. И всичко това само и само да видя сладката ти усмивка! - О, колко си мил, хайде ела до нас. - Хайде утре, че сега вали?
Поговорка на деня: Не е луд Вълка, а СОС(столичен общински съвет) се прави на луд...за да платят софиянци три милиона лева повече на Вълка. ---- Вълкът си чака още един "Майбах" и едно "Бугати" и чак тогава генералът ще го изгони вече... ---- Неизвестен служител на столична община дари три милиона на Кумчо-Вълчо...
Иванчо и Марийка седят в час и си говорят . Марийка : - Голямо нещастие ме сполетя, бременна съм, а не зная от кого. - Твойто нищо не е . Аз съм хванал някакъв страшен трипер и въобще не знам откъде. Учителката : - Престанете да разговаряте в час ! Иванчо, колко е шест по шест? Иванчо : - Трийсет и шест . Ех, госпожо, да ви имам проблемите!
Иванчо пита татко си: - Тате, защо всички мои приятели са 6-ти клас, а аз съм още в трети? - Я не ме занимвай с глупости, ми сипи да пием по още една ракия!