Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Момче закъснява след училище. Бащата го пита защо. Синът отговаря, че е помагал на възрастна жена да пресече улицата. Бащата го похвалва и му дава бонбон. На другия ден синът идва с няколко приятели. - Тате, ние пак преведохме старицата през кръстовището. Бащата им дал по една бонбон на всички. На третия ден дошъл сина с половината клас. - Тате, преведохме старицата през кръстовището. - А защо сте толкова много? - Ами тя се съпротивляваше.
Семейни 3,196 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Госпожице, имам два билета за Depeche mode. - Ау! Върви ти...Два пъти ще ходиш... - Хей, Нео, я изтичай за бира? — А защо аз? — Ти си избрания. Ленинградчанин пребивавал дълго в Ереван и му се наложило да отиде на баня. Влязъл в общото помещение за мъже и пуснал водата. За зла участ по някое време изтървал сапунчето си: при падането му на пода всички разговори секнали, чувал се само шумът от течащите душове. Красноречиви мъжки погледи с нетърпение очаквали момента на навеждането. Но не би! Човекът настъпил сапуна с десния си крак и на заден ход се изнесъл до стената, където се навел. Къпането продължило, но съседът му по душ не издържал: - Извинете, вие откъде сте? - От Ленинград. - Не може да бъде! А къде сте научили техниката на безопасност? Срещат се момче и момиче, след виртуално запознансто. Момчето казва: - Ето защо е било толкова приятно да си говоря с теб - всичко друго за правене с теб е просто безсмислено. Съчинение-разсъждение в седми клас, на тема "На прощаване": "Дано ми найдат пушката, пишката, майко, сабята..."