Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Момче закъснява след училище. Бащата го пита защо. Синът отговаря, че е помагал на възрастна жена да пресече улицата. Бащата го похвалва и му дава бонбон. На другия ден синът идва с няколко приятели. - Тате, ние пак преведохме старицата през кръстовището. Бащата им дал по една бонбон на всички. На третия ден дошъл сина с половината клас. - Тате, преведохме старицата през кръстовището. - А защо сте толкова много? - Ами тя се съпротивляваше.
Семейни 3,197 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо, като им е студено, блондинките клякат в ъгъла? - Защото зная, че там са 90 градуса... Когато бях малък пожелах от Бог колело, но той не работи така... Затова си откраднах едно и Го помолих за прошка. Господ изпратил от небето в България Дева Мария да инспектира моралното ниво на населението. Тръгнала тя да обикаля градовете и от всякъде праща по една телеграма на дядо Боже: От София:В града цари разврат! -Дева Мария От Плевен:В града цари разврат! -Дева Мария От още десетина градове Господ получава телеграми със същото съдържание, докато накрая не получил най-страшната: От Пловдив:В града цари неописуем разврат, всичко се е отдало на порока! Положението е неспасяемо! -само Мария Едно мече влиза в един бар и пита: - Извинете, случайно да имате наденички? - Да, разбира се! Топли, вкусни, пресни наденички! Мечето: - А случайно да имате свински ребърца? - Съвсем пресни! Току що донесени! Пак мечето: - А свински опашки и копита? - Естествено! Невероятно вкусни! Току що ги приготвих! Тогава мечето вади един автомат и вика: - Та-та-та-та! Това е за прасенцето! Пенсионер в магазин за левче - все едно да вкараш кифла в мол - няма излизане!