Една лудница направила тест на лудите в нея и които го издържи го пускат да си ходи у дома. Накарали лудите да скачат в басейн и да казват "тик-так тик-так бум". Всички го изпълнили само един не. Ще го изпращат вече на автобуса и той вика:
- Тик-так тик-так Бум!
- Защо го каза тва бе?
- Аз съм бомба със закъснител!
Момче закъснява след училище. Бащата го пита защо. Синът отговаря, че е помагал на възрастна жена да пресече улицата. Бащата го похвалва и му дава бонбон. На другия ден синът идва с няколко приятели.
- Тате, ние пак преведохме старицата през кръстовището.
Бащата им дал по една бонбон на всички. На третия ден дошъл сина с половината клас.
- Тате, преведохме старицата през кръстовището.
- А защо сте толкова много?
- Ами тя се съпротивляваше.