Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
За какво мисли една жена, като се опитват да я съблекат? За това, че за обличането ще е сама...
Разни 1,782 прегледа
Следващ →

Още вицове

Истинският джентълмен казва на сутринта на дамата същото, което й е казал вечерта. Две приятелки си говорят: - Нито веднъж не му изневерих! - Хм, не вярвам, нито веднъж ли?! - Честно! Нещо не ми вървеше... Нашенец отива на гости на добър приятел в Белград . Оня доста се бил замогнал покрай ембаргото и живеел в палат, с басейни, прислужнички. Яли, пили, разказвали си как са прекарвали незаконно гориво през границата и т.н. Станало време за лягане. Сърбина попитал нашия: - Ова е твоя соба, сакаш ли да спиш с бебо? - Не, не , изморен съм, пък и ако се разплаче бебето през ноща ... не, по-добре да съм сам. На сутринта го събудило дърпането на пердетата, опулил се нашият и видял една пищна мадама с оскъдно бельо, с дълги крака, добре оформен бюст, дълги черни коси ... нашият овесил език като разгонен пес. Тя го погледнала със страстните си очи, усмихнала се и прошепнала хващайки го за ръката: - Добро утро, я съм Бебо. - А, я съм Путьо - отвърнал нашият. - Как един програмист се качва на 12-тия етаж с асансьор? - Натиска 1 и 2 и търси Enter-a! Две котки си вървят по улицата. По едно време едната рекла: - Искаш ли да свием един джойнт? - Давай, само да е добър. Дръпнали го... По едно време минал един камион и блъснал втората. Първата се обърнала и рекла: - Леле, кво ти казах, направо се размаза, а?