Един дядка се качва в автобус.Две дами срещу него го питат:
-Дядо,на колко си години?
А дядото вика:
-На 90... и ...8!-задъхва се той.
-Къде си тръгнал така издокаран?
-На среща с класа ми стария випуск...
-Е-е-е-е,много ли хора се събирате???
-Пета година си стоя сам!!!
Бъдещи младоженци обсъждат съвместния си живот.
- Обещай ми, скъпи, че ще се откажеш от пиенето.
- Да, скъпа.
- И от пушенето.
- Да, скъпа.
- И от скитането с приятели по кръчми и барове.
- Това ли е всичко?
- От какво още мислиш да се откажеш?
- От сватбата.