Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две бълхи карат колело. Едната спряла, а другата я попитала: - Какво ти стана? - Ох! Влезе ми муха в окото!
Животни 2,776 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две жени се разправяли: - Моят като го знам... Пак ще ми се прибере кьоркитюк... - О-о-о-о-о! Аз моя го отучих и сега не близва ама грам. - И как ма муцка? - Как ли? Ами вървя си по улицата и намирам една премазана котка. Вземах я и си отивам в дома. Напълних една кофа с ракия и "удавих" котето вътре. После излязох на пазар. Връщам се след време и к’во да видя? Нашият погнусен от гледката се зарече и до ден днешен не е близвал. Другата решила и тя да направи така. Всичко по "упътване", прибира се и какво да види? Нейният мил супруг на колене и усуква котката и: - Моля ти се котенце! Пусни поне още сто грама... Отива един на лекар, влиза в кабинета. Едната му ръка седи вдигната като за хитлеристки поздрав. Гледа го доктора и му казва: - А свали си ръката де. Не съм нацист. - Абе, докторе, то да я сваля, ама... абе затова съм тук. Нещо така, ако можеш да помогнеш, че от три дена така стоя... - Кажи де, какво има? - Абе, докторе, пих Виагра, ама хапчето взе, че ми заседна на гърлото... Кървав надпис на стената на обществена женска тоалетна, написан с пръст!! Урраа! Не съм бременна!!! Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по - добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е педесет на педесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по - лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон! Мама Зайка видяла ловец и казала на зайчетата си: - Веднага да си запушите ушите! Сега няма да ни уцели и така ще се разпсува…