Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мечо Пух влязал в месарския магазин, отишъл при продавачката и попитал: -Извинете,имате ли паржоли? -Да -А какви са? -Свински. Мечо извадил един автомат и започнал да стреля -Това е за теб Прасчо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
блондинка пише книга за живота си... след 2 седмици книгата става най-тиражираният сборник за вицове
Блондинки
03.10.2017
2,816 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се бръсне в банята, а папагала му: - Аааа, ще се порежеш! Мъжа: - Ако се обадиш още веднъж, ще те вкарам в кенефа! А папагала пак: - Аааа, ще се порежеш! Мъжът се ядосал и го хванал, и го пъхнал в тоалетната чиния и затворил. В този момент се прибрала жена му от пазар, хвърля всичките пликове и тича за тоалетната..обаче била в цикъл. Отваря капака и сяда. А папагала: - Казах ли, че ще се порежеш! А и не си се избръснал хубаво!
- Дъще, от всички задачки ти не реши най-лесната! - Тате, но аз не знаех, че е най-лесната...
На човек му отнема една минута да хлътне по някой, един час да хареса някой и един ден да се влюби в някой - но и един живот не стига, за да забрави някой
Пена влиза разчорлена вкъщи и Нане я пита: - Пено, какво става, защо си разчорлена? - Нанеееее, да знаеш какво ми се случи, влизам в оборо, а там Вуте... - И каквооооо? - Амииии, като ме приклещи в ъгъло... - И каквооооо...? - Пита ме: Пено, ще ми пееш ли или ще те ебаааа - И тиииии...? - Бааа, ще му пея, ти луд ли си бе?
Баща към сина: - След училище, сине, ще учиш в университет, ще получиш висше образование. - А какво е висше образование? Бащата: - Това е нещо, като средно образование през осемдесетте години на миналия век.