Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При доктора на слаботелесните се звани от стаята на Пено: - Доктореее... в стята ми има комар... Докторът тръгнал към стаята, но преди да отвори вратата, от вътре чул: - Оххоооо, ти и ръце ще извиваш значии...
Черен хумор 1,875 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зашо, правейки предложение, мъжът е на колене? 1) За да е на височината на целта. 2) За да се обръша директно, към това което иска. 3) За да знае как ухае. Питат келнер: - Бакшишите унижават ли ви? - Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече. Върви си една блондинка по тротоара и изведнъж пада в една отворена шахта. Опитала се да излезе първи път - не става. Опитала втори път - пак не става... и накрая си казала: - Ще опитам още един път и ако не успея ще си тръгвам. Сигурно съм сънувал нещо много интересно тази нощ, щом съм съблякъл калъфката на възглавницата. Тодор Живков и Роналд Рейгън се хванали на бас в коя страна хората пият повече алкохол. Влиза Рейгън е един бар и гледа всички пияни и ги разстрелял. Влиза във втори - пак всички пияни и пак ги изпозастрелял. В трети - пак положението същото. После отишли в Америка. Влизат в един бар, ама никой не бил пиян. Влизат във втори - пак никой. Трети - никой. Тодор Живков много се ядосал, ама решили да влязат в още един. Гледат всички пияни и Живков щастлив застрелял всички. На другия ден във вестниците пишело: "Един плешив терорист разстреля българското посолство в САЩ…"