Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Възползвайки се от невниманието на клиент служителят в "МакДоналдс" пропусна да се усмихне.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Татко, какво е годеж? - Все едно аз да ти подаря на Коледа колело, а ти да започнеш да го караш на Великден.
Семейни
03.10.2017
3,175 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж влезнал в аптеката и казал: - Извинете, имате ли "Виагра" или нещо подобно, само че за жени? - Ние не, но в бижутерския магазин зад ъгъла има...
Ученици в дипломатическото училище. Сръбчето се заяжда с американчето. - Знаеш ли каква армия имаме? - Ние имаме хиляда пъти по-голяма! - А знаеш ли какви самолети имаме? - Ние имаме хиляда пъти повече! - Да ама вие американците нямате История!!! Американчето си погледнало часовника и казало: -Вие още малко няма да имате География!
Във влак пътували един поп, един съдия, и един обикновен доста смешен човечец. И станало дума кой от тримата е най-важен из между тях. Попът казал: - Аз който ме срещне ми казва ваше правосвещенство. Съдията казал: - Аз пък като ме срещне някой ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - Абе не се карайте няма по-важен от мене аз като вляза някъде ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!".
Седи един на брега и лови риба. Идва горския и му казва: - Тук е забранено да се лови риба! - А-а, сега ми ясно защо не кълве.
- Знаете ли как се нарича животно което живее под земята, яде камъни и е зелено? Подземен зелен каменояд! Цитат на доцент Сренц , преподавател по Биофизика и Радиобиология в ПУ "Паисий Хилендарски", гр. Пловдив