Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако другите знаеха подбудите ни, често щяхме да се срамуваме и от най-благородните си постъпки. Франсоа дьо Ларошфуко
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Мамо, дай ми сок! - Докато не си изядеш супата. няма да ти дам! - Но мамо, дай сок!! - Няма! - Мамо, не мога да си изпия ракията без разредител!!
Пиянски
03.10.2017
1,771 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лесно е да намразиш, трудно е да обичаш.
Прибира се един пияница вкъщи ,пиян до неузнаваемост и вижда някаква жена гола на леглото му. И я почва той на тази поза, на онази поза всички,които се сетил, после заспал. На сутринта, като се събудил видял,че майка му спи до него, като осъзнал какво е направил, директно скочил от прозореца. По пътя минават двама души и като го видяли как се е размазал на пътя казали: - Е, този си е ебал майката.
Обиколката на Франция. Колоездач се откъсва от групата и дълго време кара съвсем сам по празните пътища. Изведнъж усеща, че някой го настига. Натиска яростно педалите, но не може да се откъсне. Примирен, той се обръща назад и вижда, че след него кара строшен велосипед небръснат тип с омазано яке. — Как мислиш, момче, – казва задъхан типът, – ще стигнем ли преди кръчмарят да е затворил?
В магазина: - Три чифта черни чорапогащника, моля! - Господине, а кой размер? - Няма значение, ние в банката ще ходим...
При предислоциране полка на Чапаев и Петка стигнал до една голяма река. Нямало наоколо белогвардейски войски и Чапаев разрешил на войниците да се изкъпят и освежат. Разсъблекли се всички мужици и влезли в реката... Кеф, свежинка и хладинка. Влезли и Чапаев и Петка. Чапаев радостен от кефа започнал да коментира: - Петка, петка, една рибка ми влезе отзаде. Петка огледал ситуацията и тихичко му казал: - Чапаев, дръж се естествено, не е риба...