Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонен разговор: - Ало, данъчното ли е? - Да. Затваря се. След полочин час: - Ало, данъчното ли е? - Да. - Странно... Затваря се. Пак след полочин час: - Ало, данъчното ли е? - Да, кажете какъв е проблема? - Трябваше още преди час да са ви взривили!
Черен хумор 1,673 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае работата. Срещнали се те : - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем на бар. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да пием по едно . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да потанцуваме малко. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем у вас . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да се съблечем и легнем в леглото . - Ами сега какво ще правим ? - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата ! Пиян звъни на входната врата. От домофона се обажда женски глас: - Кой е? Пияният: - Извинете мъжът ви вкъщи ли е? Жената: - Не. Пияният: - А може ли да слезете да видите дали съм аз? Двама ловци си приказват: - Моето куче е много странно. Като стрелям и не уцеля, то ляга на земята и почва да се търкяла от смях! - А когато уцелиш? - Не знам, то ми е само от три години... Младо семейство на кино: гледат еротичен филм. Мъжът тихо пита жена си" - Скъпа, толкова възбуждащ филм, а ти дори не ме целуна... - Как, току-що ти направих свирка? - На мен? Купонясват цигани, ядат, пият, веселят се, сал един седи тъжен. - Асане! Що си тъжен ва? - Мани, мани, на жената, на Айшето демек, и откриха СПИН... Майтапя се ве, ко побледняхте сичките така?!