Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Спасявайки се от гнева на жена си, мъж се завира под масата. В това време влиза съседът и пита: - Приятелю, къде си седнал? - Аз съм господар в тази къща и ще си седя където си искам!
Семейни 3,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отива в магазин за препарати срещу насекоми да търси отрова за хлебарки. Продавачът му препоръчва някаква. - А как се употребява? - пита мъжът. - Хващате хлебарката, отваряте й устичката и й напъхвате отровата. - обяснява продавачът. - Е, ако е така, аз по-добре като хвана хлебарката, направо да я убия! - И така може. Иванчо имал нова класна. Тя била млада, тъкмо завършила и била много притеснена за първия си учебен ден. Влязла в стаята, а класа не й обръщал никакво внимание - някои играели карти други се лафели. Тя смутено започнала урока. По едно време изпуснала тебешира и като се навела да го вземе от напрежение пръднала. Хлапетата изкапали от смях. Тя се разстроила, не издържала и се хвърлила през прозореца от четвъртия етаж. Всички изведнъж спрели да се смеят и се струпали по прозорците. Долу взели да се събират хора. Иванчо помълчал замислено и после казал: "Ама как пръдна, а?" Хлапе пита непознат във влака: - Чичо, ти китаец ли си? - Не. - Ама китаец ли си? - Не съм бе. - Айде бе, кажи че си китаец? - Не съм китаец като ти казвам... - Ама как да не си китаец бе чичо... - Добре де, китаец съм! - Ами тогава защо не са ти дръпнати очите? По повод питането до КАТ дали Станишев има книжка за трамвай, БСП отговаря, че Станишев само е симулирал, че управлява трамвая...така както и държавата. Как искам да прочета в края на август: "Всички депутати това лято починаха..."