Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Наркоман гледал часовника: - Даа... колко бързо се върти вентилатора...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Спасявайки се от гнева на жена си, мъж се завира под масата. В това време влиза съседът и пита: - Приятелю, къде си седнал? - Аз съм господар в тази къща и ще си седя където си искам!
Семейни
03.10.2017
3,068 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж отива в магазин за препарати срещу насекоми да търси отрова за хлебарки. Продавачът му препоръчва някаква. - А как се употребява? - пита мъжът. - Хващате хлебарката, отваряте й устичката и й напъхвате отровата. - обяснява продавачът. - Е, ако е така, аз по-добре като хвана хлебарката, направо да я убия! - И така може.
Иванчо имал нова класна. Тя била млада, тъкмо завършила и била много притеснена за първия си учебен ден. Влязла в стаята, а класа не й обръщал никакво внимание - някои играели карти други се лафели. Тя смутено започнала урока. По едно време изпуснала тебешира и като се навела да го вземе от напрежение пръднала. Хлапетата изкапали от смях. Тя се разстроила, не издържала и се хвърлила през прозореца от четвъртия етаж. Всички изведнъж спрели да се смеят и се струпали по прозорците. Долу взели да се събират хора. Иванчо помълчал замислено и после казал: "Ама как пръдна, а?"
Хлапе пита непознат във влака: - Чичо, ти китаец ли си? - Не. - Ама китаец ли си? - Не съм бе. - Айде бе, кажи че си китаец? - Не съм китаец като ти казвам... - Ама как да не си китаец бе чичо... - Добре де, китаец съм! - Ами тогава защо не са ти дръпнати очите?
По повод питането до КАТ дали Станишев има книжка за трамвай, БСП отговаря, че Станишев само е симулирал, че управлява трамвая...така както и държавата.
Как искам да прочета в края на август: "Всички депутати това лято починаха..."