Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато сътворявал земята и човечеството, Бог решил през 20 век ...в малка България....да създаде БКП. Решил също да дари хората в България с ум, честност и партийност...И тук се намесили възмутени архангелите: - Защо на един малък народ толкова много и все скъпи качества...Не може така!По две ще им стигнат! Оттогава така и е тръгнало: ако човек е умен и честен - той е безпартиен. Ако е умен и партиен - то е нечестен. Ако е честен и партиен - със сигурност е глупак.
Политически 3,287 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генко се прибира от работа, сяда пред телевизора, но чува едни характерни звуци от стената към съседа. - Тоз съсед взе да ми писва! Ходи да му кажеш по-тихо да се занимава с неговите мръснички! - Мама искаше да му каже същото още преди час - отговаря малкия Иванчо. - И какво, каза ли му? - пита Генко. - Не знам, още не се е върнала... Един мъж се изпуска звучничко. Минувач, му прави забележка, как не го е срам! - А, Вие защо подслушвате чужди разговори... Един човек си купил папагал, закачил му един червен и един син конец и му казал: -Като дойде гаджето ми и ти дръпне синия конец и кажи : "Здравей". А като ти дръпне червения и кажи: "Готина си". И папагала се съгласил.Дошла приятелката му и казъла: - Ако дръпна синия конец какво ще стане? - Дръпни и ще видиш! Тя го дръпнала и папагала казъл: - Здравей! - А, ако дръпна червения? - Опитай ! Жената го дръпнала и папагала казъл: - Готина си! - А ако дръпна и двата какво ще стане? Жената ги дръпнала и папагала казъл: - Ще падна, ма! "Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон... Двама авери, в единият е бутилката. Той я крие за гърба си: - Пич, ако познаеш в коя ръка е, ще я изпием! - Ъ-ъ, да не е отляво? - Мое ляво или твое?