Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно момче се прибира вкъщи и пита майка си: -Мамо, къде е тате? -В кръчмата. -Така ли, значи съседката е отворила кръчма, но музиката е много страмна само някакви си:"По - силно, по-силно."
Семейни 3,512 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо в Дядо Коледа и Снежанка вярват децата, но не и възрастните? - Защото възрастните вярват в Борисов и Първанов. Една жена постоянно питала мъжа си дали гърдите и са много малки. "С тази блузка изглеждат ли по-големи"? "А с тази не изглеждат ли прекалено малки"? На следващия ден мъжа и и купил огледало.Преди да си легне обаче жената пак питала: "С тази блузка изглеждат ли по-големи"? "А с тази не изглеждат ли прекалено малки"? Мъжа се изнервил адски и и казал: -Знам как ще ги направим по-големи! -Как?!? -Вземи тоалетна хартия и я търкай между циците си! -Ами колко дълго да търкам? -За няколко години ще се увеличат! -Откъде знаеш това? - попитала жената учудено. -Не знам ама виж ко стана със задника ти! - Васко, приемам поздрави, ще се женя! - Поздравявам те! И за кого? - Не се ли сещаш? С кого излизах толкова дълго? - Хм... За мен ли? В бара. - Жалко, че те няма днес... - Как да ме няма! Ето ме! Седя си до теб! - Не... Няма те! - Ама какви ги говориш! Ето ме! - Искаш ли за пет кинта да ти докажа, че те няма? - Хайде де! - Значи, нали не си в Париж? - Не. - И в Ню Йорк? - Не. - И в Гватемала не си! - И в Гватемала не съм. - Значи си някъде другаде! - Значи съм някъде другаде. - Щом си някъде другаде, значи не си тук. Така ли е? - Май че... - Дай пет кинта! - Няма! - Що? - Нали ме няма тук... Две фолкзвезди чакат пред студиото на Планета и си говорят. Едната казва на другата: - Чорапите ти много миришат. Другата отговaря: - Това ли е темата днес?