В училище учителката се обръща към класа :
- Деца ! Днес ще правим контролно . Има ли някой неподготвен по извинителни причини ?
Обажда се Иванчо :
- Аз госпожо ! Изтощен съм сексуално !
- Няма проблем Иванчо ! Ще пишеш с лявата ръка !
Едно момче се прибира вкъщи и пита майка си:
-Мамо, къде е тате?
-В кръчмата.
-Така ли, значи съседката е отворила кръчма, но музиката е много страмна само някакви си:"По - силно, по-силно."